ZŠ Šromotovo opět ve fotbalovém okresním kole

11. 10. 2022     sekce: Úspěchy žáků     autor: Jan Mazan     tisk: tisk článku

Tento sportovní týden zakončilo tradiční okrskové kolo v minifotbale. Na stadionu SK Hranice se sešly týmy předních škol Hranic a okolí, aby poměřily síly žáků letošních osmých a devátých tříd. Na umělce stadionu se sešlo celkem 6 týmů. ZŠ 1.Máje, ZŠ Struhlovsko, ZŠ Šromotovo, ZŠ Drahotuše, ZŠ Osecká Lipník a ZŠ Všechovice. Poslední dva roky naši školu navštěvují velmi zkušení fotbalisté, a proto opět štěstí přálo našim. Krásné zápasy a hlavně zkušenosti našich sportovců poukázaly na to, že jsou v našem okrsku nyní topka a budou tedy opět reprezentovat naši školu na okresním kole v Přerově.

Všechny zápasy žáci Šromoťáku zdolali bez větších problémů krom jednoho, kde malinko zaváhali. To ovšem v celkové bilanci vyšlo na neuvěřitelné 1. místo! Všichni byli s výhrou velice spokojeni a do dalšího kola se budeme těšit na posilu obrany, zraněného Pavla Adlera.

Vítězný tým ve složení – Adam Frais, Jiří Dušánek, Štěpán Andrys, Tobiáš Večerek, Martin Molnár, Petr Koláček, Yehor Boiko, Kyrylo Zharkykh, Anton Krutenko, David Lýsek, Tomáš Richter.